מסוף אשראי

מסוף אשראי

חברת דוקופוינט, מציגה את מכשיר מסוף האשראי המתקדם ביותר. מסוף האשראי של החברה נחשב איכותי ביותר, בגלל שהמכשיר עצמו, איננו משמש אך ורק עבור סליקת אשראי, אלא משמש כמכשיר רב תכליתי, המשלב בין מסוף אשראי, לבין קופה רושמת ממוחשבת לעסק.
תם עידן מכשיר מסוף אשראי הנפרד ממכשיר הקופה:
אם עד עכשיו בעלי העסקים שמו על הדלפק את הקופה הרושמת, ומסופון אשראי לעסק כמכשיר נפרד, חברת דוקופוינט עשתה מהפך, ושילבה מספר מכשירים במכשיר אחד. בקופה הרושמת שמשווקת חברת דוקופוינט, יש חריץ להעברת כרטיס האשראי. התוכנה המשוכללת שפיתחנו, סורקת את פרטי כרטיס האשראי. בנוסף, התוכנה שלנו מאפשרת הזנת פרטי אשראי. היתרון של התוכנה שלנו על פני מסוף אשראי רגיל הוא גדול, משום שהתוכנה שלנו מאפשרת רכישה דרך הזמנה טלפונית, לעומת מסופון אשראי רגיל, שלא תמיד מאפשר רכישה זו.
לדעת מי שילם:
מסוף אשראי רגיל, משמש לשידור כרטיס האשראי אל חברת האשראי, אך אינו מאפשר לשמור במחשב את פרטי המשלם. מכשירי קופה רושמת ממחושבת לעסק שאנו משווקים, מאפשרים לפתוח כרטיס עבור הלקוח, ולהזין את פרטיו. במה מתבטא הבדל זה? לעיתים, כרטיס אשראי מסויים לא יעבור ביום ספיציפי, אך יתרוקן מחדש כעבור כמה ימים. כאשר העסק משתמש בתוכנת הסליקה והקופה הממוחשבת של חברת דוקופוינט, אפשר לפתוח כרטיס לקונה שכרטיס האשראי שלו לא עבר, ובכך לאפשר לו לשלם כעבור כמה ימים, או להגיע בתוך כמה שעות לשלם במזומן. לעומת זאת, במכשיר סליקת אשראי רגיל, אין אפשרות לשמר את פרטי הקונה, ולאפשר לו לשלם מאוחר יותר.
מעקב אחרי כרטיס האשראי:
חוץ מהעובדה שהתוכנה שלנו משמשת כמסוף אשראי, התוכנה שלנו מאפשרת למלא פרטים המאפשרים לעקוב אחר כרטיס אשראי. ניתן למלא את נתונים על מצב כרטיס האשראי, והאם יש הגבלות על כרטיס האשראי. התוכנה שלנו מאפשרת לבצע הקפאת תשלום, ובכך לא ליצור בכרטיס האשראי של הקונה, ירידת סכום שלא מתאימה למצבו הנוכחי של הקונה. כאשר מבצעים הקפאת תשלום, הקונה יוכל לחכות כמה ימים, ואז לשלם על העסקה.