קופה רושמת

קופה רושמת ממוחשבת דוקופוינט

חברת דוקופוינט מובילה פריצת דרך חדשה בתחום עם קופה רושמת ממוחשבת חדשנית במיוחד. פיתחנו טכנולוגיה חדשה ובעזרתה יצרנו קופה רושמת ממוחשבת מהמהירות ביותר בארץ כפתרון לבעלי העסקים בישראל.


התחילו לעבוד, התנסו בחינם!

ללא כרטיס אשראי // התנסות מיידית

התנסו עכשיו


התוכנת קופה רושמת שפיתחנו מאפשרת לכם, בעלי העסקים לקבל מידע אונליין על המכירות קופה שבוצעו ישירות אל האפליקציה בסמארטפון שלכם.

אנו בדוקופוינט פיתחנו עבורכם ממשק ישיר לניהול קופה ממוחשבת ה"משרד אחורי" אשר יאפשר לכם בעלי העסקים לנהל את העסק שלכם בקלות מכל מקום ובכל זמן שרק תרצו… מהבית, העבודה ואפילו מהחופשה בחו"ל. המשרד האחורי מחבר אתכם אל המערכת ניהול קופה רושמת ומאפשר לכם לנהל את המוצרים, המלאי, העובדים, שעון הנוכחות, המבצעים והלקוחות וכולל גם אפשרויות מתקדמות רבות וביניהם שליחת סמסים מתוזמנים ישירות מהמשרד האחורי לנהול קופה רושמת ועוד מגוון רחב של אפשרויות טכנולוגיות מתקדמות…

תכנון ועיצוב תוכנת קופה רושמת של דוקופוינט פותחה לאחר שחקרנו באופן מקיף ומדויק את הצרכים של העסקים הקטנים ורשתות העסקים. את כל המידע והצרכים שאספנו מהעובד הפשוט ועד לבעל העסק ניתחנו באופן מדויק ויצרנו עבורכם ממשק קופה גרפי נח, קל ופשוט שיאפשר לכם לתפעל את ה קופה רושמת במהירות ונוחות מרבית.

פיתוח תוכנת קופה רושמת דוקופוינט נעשתה עם דגש רב על יכולת הגמישות גבוהה של תוכנת הקופה, דבר אשר מאפשר לנו לפתח עבורכם בקלות ובמהירות שינויים ותוספות בהתאמה אישית לצרכים של העסק שלכם.

אנו מזמינים אתכם להתנסות חינם במערכת קופה רושמת מהמתקדמות בארץ ללא התחייבות וללא תשלום בהרשמה קצרה במיוחד.

מבצע סוף שנה פייסבוק


התנסו עכשיו


 

דוקופוינט מציעה ללקוחותיה שלושה דגמים מתקדמים של קופות רושמות מבית במותג Datavan, את המערכת המתאימה ביותר עבורכם יתאים לכם נציג דוקופוינט במהלך פגישת ההדגמה והאפיון.

אנו בדוקופוינט מציעים ללקוחותינו מגוון של אפשרויות תשלום שיקלו עליכם, החל משכירות חודשית לתוכנה ולציוד, ועד לרכישת רישיון קופה קבוע עם מגוון מסלולים ומודולים שמתאימים לעסק שלך.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת הדגמה ללא עלות צלצלו עכשיו למוקד המכירות של דוקופוינט בטלפון 04-6888300